Po awarii instalacji wodnej w domu czy mieszkaniu. Ne ważne czy był to wycieku z rur, awaria instalacji ogrzewania podłogowego, problem z instalacją sanitarną w domu.

Plamy z moczu

Kolejnym wydarzeniem, w którym osuszanie może okazać się konieczne jest budowa, prace remontowo budowlane czy remont.

Osuszanie w sposób naturalny, czyli suszenie i wietrzenie wymaga dużo czasu. Kilka tygodni a nawet czasem miesiąc lub dłużej. Dlatego konieczne staje się w wielu sytuacjach zastosowanie urządzeń wspomagających. Nasza firma specjalizuje się w trudnych przypadkach, czyli w takich w których nie wystarczy wynająć osuszaczy kondensacyjnych i podkręcenia ogrzewania. Osuszanie pod posadzkowe, czyli takie w którym bez uszkadzania płytek, bez zrywania podłóg można wysuszyć powierzchnie znajdujące się pod podłogą.

Osuszanie pod posadzkowe w Katowicach

Osuszacze kondensacyjne, wentylatory, urządzenia tłoczące powietrze, nagrzewnice to wszystko elementy systemów, które pozwalają nam na skuteczne osuszanie mieszkań, domów czy budynków po wszelkiego rodzaju silnych zalaniach.

Temperaturę w pomieszczeniach utrzymujemy w granicach 15 – 20 stopni, czyli w sytuacji gdy pomieszczenia mają instalację grzewczą należy ją włączyć na minimalnym obiegu a w sytuacji gdy instalacja nie funkcjonuje stosujemy zastosować nagrzewnice olejowe prądowe lub gazowe.